My Favorite Movies
| XxXlaura99XxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 4 |
Billy Elliot 2001, R) |
|
| 5 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 6 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 11 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |











