My Favorite Movies


  XxxKsTxxX's Rating My Rating
1
Jarhead 2005,  R)
Jarhead
Love It
2
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
Well funny
3
Flubber 1997,  PG)
Flubber
Funny as Fuck
4
Forrest Gump 1994,  PG-13)
Forrest Gump
Love it
5
Footloose 1984,  PG)
Footloose
LOVE IT
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
Love It
7
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
great love it
8
Snatch 2001,  R)
9
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
love it
10
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
Dirty Sanchez: The Movie
Funny as Fuck
11
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
love it
12
Honey 2003,  PG-13)
Honey
Great
13
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
14
Ghost 1990,  PG-13)
Ghost
Love It
15
Little Nicky 2000,  PG-13)
Little Nicky
Great
16
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
Dude, Where's My Car?
Great Film
17
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
love it
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Execllent
19
Saw II 2005,  R)
Saw II
fantastic
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
love it
21
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
Funny
22
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
great
23
The Shaggy Dog 2006,  PG)
The Shaggy Dog
Funny
24
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
25
Mission Impossible 1996,  PG-13)
26
Sin City 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments