My Favorite Movies
| XxVilleValoxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
HIM 2004, PG) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
Underworld 2003, R) |
|
| 4 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 5 |
The Crow 1994, R) |
|
| 6 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 7 |
CKY 3 2002, Unrated) |
|
| 8 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Cradle Of Filth - Peace Through Superior Firepower 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Cradle of Fear 2000, Unrated) |









