My Favorite Movies


  xxvickyxx8's Rating My Rating
1
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
This Film Is Hilarious... I Cld Watch It Over n Over Again!
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
Loved This Film... And Patrick Swayze Is So Fit!!!!!!
3
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
A Great Film! Was Funni 2... Must c It
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
This Is A Great Film, n Is So Romantic... I Loved It!!!
5
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
Bridget Jones - The Edge of Reason
Loved It.... Was SOOOOOOO FUNNI!
6
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
The Sixth Sense
Was Well Spooky! But I Liked It
7
Liar Liar 1997,  PG-13)
Liar Liar
Jim Carrey Is So Funni
8
Grease 1978,  PG)
Grease
Love It!!!!!!!
9
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
Loved This Film, Eddy Murphy Is Wicked!!!
10
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
Meet Joe Black
This Was a Great Film, Brad Pitt Is Wicked!
11
She's All That 1999,  PG-13)
She's All That
1 Great Film
12
Meet the Parents 2000,  PG-13)
Meet the Parents
Loved it... So Funni
13
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
Tha Follow Up Was Tha Best (this 1) Its Was Even Funni!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments