Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  XxTinyStinaxX's Rating My Rating
1
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002,  G)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
the best movie ever!
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
The Princess Bride 1987,  PG)
7
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
so cute!!!!
8
Shrek 2001,  PG)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
awesome man!
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
13
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
14
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
15
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
16
Happy Feet 2006,  PG)
17
Over the Hedge 2006,  PG)
18
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments