My Favorite Movies
Give list a short description
| xxRaSnAmxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Keith 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Pizza 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Chipmunk Adventure 1987, G) |
|
| 10 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 11 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 12 |
Wanted 2008, R) |
|
| 13 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 14 |
Surrogates 2009, PG-13) |
|
| 15 |
Zombieland 2009, R) |
|
| 16 |
Astro Boy (AstroBoy) 2009, PG) |
















