My Favorite Movies


  xXlewie614Xx's Rating My Rating
1
Star Wars ,  PG)
2
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005,  G)
3
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003,  G)
4
Star Wars vs. Star Trek ,  Unrated)
5
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
i love star wars!!
6
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
7
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
8
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
9
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
10
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
11
Sars Wars: Bangkok Zombie Crisis (Khun krabii hiiroh) 2004,  Unrated)
12
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
13
Big Fish 2004,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
one of my favorites!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17
The Producers 2005,  PG-13)
The Producers
a fave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18
Recording The Producers: A Musical Romp with Mel Brooks 2001,  Unrated)
19
Brassed Off 1996,  R)
20
Superman 1978,  PG)
21
Superman Returns 2006,  PG-13)
22
Superman 2005,  Unrated)
23
Superman III 1983,  PG)
24
Superman IV: The Quest for Peace 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments