My Favorite Movies


  1. xXKayamiXx
  2. Kayami

Give list a short description

  xXKayamiXx's Rating My Rating
1
Halloween 1978,  R)
2
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
3
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
4
Halloween - Resurrection 2002,  R)
5
Halloween H2O 1998,  R)
6
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
7
Halloween 2007,  R)
8
Pride and Prejudice 2005,  PG)
Pride and Prejudice
This is a wonderful movie!
I don't know anyone who wouldn't wanna watch this!
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
10
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
11
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
12
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
13
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
14
Freddy vs. Jason 2003,  R)
15
A Cinderella Story 2004,  PG)
16
Mean Girls 2004,  PG-13)
17
School of Rock 2003,  PG-13)
18
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
19
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
20
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
21
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
22
The Princess Diaries 2001,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments