Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xxHxCxx's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
1408 2007,  PG-13)
1408
I LOVED IT! it scared me to death but it was awesome.
4
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
I loved this movie
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Ocean's Eleven 1960,  Unrated)
Ocean's Eleven
GREAT MOVIE
8
Finding Neverland 2004,  PG)
9
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10
The Comebacks 2007,  PG-13)
The Comebacks
it was funny
but what can i say about it was that it was wow definetly wow
11
Ratatouille 2007,  G)
Ratatouille
HILARIOUS
12
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
i own this

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments