My Favorite Movies


  xxfruitsbasketxx's Rating My Rating
1
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time)
all inuyasha movies rock!!!
2
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
3
Bleach: Memories of Nobody 2006,  Unrated)
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card 2003,  Unrated)
7
Tsubasa Chronicle the Movie: The Princess of the Country of Birdcages 2005,  Unrated)
8
Cardcaptor Sakura - The Movie 2002,  G)
9
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
yay inuyasha n kagome finally kis :)
10
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler)
rox.
11
Naruto the Movie - NCM Event ,  Unrated)
12
Midori Days - Handle With Care 2005,  Unrated)
13
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
inuyasha so rocks.
14
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
15
Gravitation: Lyrics of Love 2005,  Unrated)
16
Japanese Hell (Jigoku) 1999,  Unrated)
17
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 1999,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
nice. (: johnny depp rocks.
20
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
rocks!!!! love it!
21
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
22
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
23
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
24
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
25
Bring It On 2000,  PG-13)
26
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
roxxxxxxxxx

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments