My Favorite Movies


  1. XxEmmieLovexX
  2. Emmie

yeah my fave.. and most hated movies all in one list =P

  XxEmmieLovexX's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
5 stars x 1000000000000000
OMGSH i luv everything about harrypotter!<3<3<3
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
GREAT
3
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Best!
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
I SOOOOOO want 2 sooo it.
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
I LUV HARRY POTTER!!!
6
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
good :o)
7
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
It's really good.. no great!
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
funny and does cover real life
9
High School Musical 2006,  G)
10
High School Musical 2 2007,  G)
11
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Scary Movie 2000,  R)
14
Scary Movie 2 2001,  R)
15
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
16
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
OH MY FUCKING GAWD. SOOOO WANNA SEE IT.


EEP!!!! breaking dawn's pretty good too XD
17
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
it's great

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments