My Favorite Movies
| xxem54xx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Con Air 1997, R) |
|
| 2 |
Vantage Point 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 4 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 8 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 9 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 11 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 12 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Sin City 2005, R) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 16 |
Crash 2005, R) |
|
| 17 |
National Treasure 2004, PG) |

















