My Favorite Movies
| Xxcia01xX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 2 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
American Pie 1999, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 14 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 15 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |

















