My Favorite Movies
sum of them!! cnt memba!!
| XxchelxX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Bugsy Malone 1976, G) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 9 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dark Water 2005, PG-13) |












