My Favorite Movies


  XxChaomilesxX's Rating My Rating
1
Pokemon - The Movie 2000 2000,  G)
Pokemon - The Movie 2000
I think this is the best Pokemon movie that has been made
2
If Only 2004,  PG-13)
If Only
If your looking for a sad romance heres your movie I cried into my pillow for exactly 17 minutes after this movie
3
Dogma 1999,  R)
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
5
The New Guy 2002,  PG-13)
6
Digimon - The Movie 1999,  PG)
7
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
11
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1
It was a great book i loved the ending and I highly recommend it
14
Inkheart 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments