My Favorite Movies


  xXAnYXx's Rating My Rating
1
Milk Money 1994,  PG-13)
2
Three Men and a Baby (3 Men and a Baby) 1987,  PG)
3
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
4
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
5
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
Can't wait to see it :'(
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
its very sweet...at least the beginning when harry didnt want to understand he was a wizard
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
not what i expected but good anyway
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
sucked
14
My Girl 1991,  PG)
15
My Girl 2 1994,  PG)
16
Home Alone 1990,  PG)
17
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
18
Home Alone 3 1997,  PG)
19
Home Alone 4 2002,  Unrated)
20
Love Actually 2003,  R)
21
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
Add a review (optional)...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments