My Favorite Movies
| xxamyjxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 4 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 9 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 11 |
Hardball 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 18 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 20 |
Look Who's Talking 1989, PG-13) |
|
| 21 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 22 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 23 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 24 |
Bad Company 2002, PG-13) |
|
| 25 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |

























