My Favorite Movies
| xx0xgilmoregirlx0xx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Wimbledon 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 8 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 9 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Kate & Leopold 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 13 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Little Black Book 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Cry Wolf 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Scream 1996, R) |
|
| 20 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 21 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 22 |
28 Days 2000, PG-13) |
|
| 23 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 25 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 26 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 27 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 28 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 29 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 30 |
The Parent Trap 1998, PG) |






























