My Favorite Movies
| xtrasour's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 3 |
When a Man Loves a Woman 1994, R) |
|
| 4 |
Drop Dead Gorgeous 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Blind Date 1984, R) |
|
| 7 |
Mom's Got a Date with a Vampire 2000, Unrated) |
|
| 8 |
Dreamer: The Movie 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Catwoman 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Godzilla - Tokyo S.O.S. 2004, PG) |
|
| 12 |
Tokyo Drifter 1966, Unrated) |
|
| 13 |
Rumble in the Bronx 1996, R) |
|
| 14 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 15 |
Bad News Bears 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Boys on the Side 1995, R) |
|
| 17 |
Riding in Cars with Boys 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Bad Boys 1983, R) |
|
| 19 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 20 |
The Pacifier 2005, PG) |




















