My Favorite Movies
| xsten19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 2 |
Land of the Dead 2005, R) |
|
| 3 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 4 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 5 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 7 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985, R) |
|
| 8 |
Wes Craven's New Nightmare 1994, R) |
|
| 9 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Cheech & Chong's Next Movie 1980, R) |
|
| 11 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 13 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 14 |
Night of the Living Dead 1990, R) |
|
| 15 |
Extreme Ops 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 17 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 18 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989, R) |
|
| 19 |
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991, R) |
|
| 20 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 21 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 22 |
Smoke Signals 1998, PG-13) |
|
| 23 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 24 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
























