My Favorite Movies
| xsophiesmithx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Good Girl 2002, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 6 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 7 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Half Past Dead 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 10 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |
|
| 11 |
Blade 1998, R) |
|
| 12 |
Blade II 2002, R) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |













