My Favorite Movies


  xsandkillerx's Rating My Rating
1
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
2
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
Mr. Bean's Holiday
veryyyyyy funny : )
3
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
loved it ............. "cha-mo lee!"
4
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
loved it
5
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
6
Hancock 2008,  PG-13)
7
Baby's Day Out 1994,  PG)
Baby's Day Out
well funny
8
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
really funny=:)
9
Bad Boys 1995,  R)
10
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
loved it
12
Read it and Weep 2006,  G)
13
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
really funny
14
The Shawshank Redemption 1994,  R)
The Shawshank Redemption
stunning and very sad movie
15
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
16
The Nutty Professor 1963,  Unrated)
17
Tom and Jerry 2004,  Unrated)
18
Bringing Down The House 2003,  PG-13)
19
Drake and Josh Go Hollywood 2006,  Unrated)
Drake and Josh Go Hollywood
"gentleman.. boobs.".... lol
20
Kiki's Delivery Service 1989,  G)
21
Braveheart 1995,  R)
22
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
23
School of Rock 2003,  PG-13)
24
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments