My Favorite Movies


  xRachelMx's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
4
The Sound of Music 1965,  G)
5
Bring It On 2000,  PG-13)
6
Legally Blonde 2001,  PG-13)
7
Beaches 1988,  PG-13)
8
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
Step Up 2006,  PG-13)
11
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
12
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
13
Ghost 1990,  PG-13)
14
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
15
Home Alone 1990,  PG)
16
The Holiday 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments