My Favorite Movies
| xprincesspx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
How the Grinch Stole Christmas 2000, PG) |
|
| 11 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 12 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Step Up 2006, PG-13) |














