Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xoxKLDxox's Rating My Rating
1
The Perfect Man 2005,  PG)
The Perfect Man
Hilary Duff Rocks!
2
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
Hilary Duff Rocks!
3
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
you know my rating when hilarys in it
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
Hilary Duff Rocks!
5
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
Cheaper by the Dozen
Hilary Duff Rocks!
6
Agent Cody Banks 2003,  PG)
Agent Cody Banks
Hilary Duff Rocks!
7
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
Hilary Duff Rocks!
8
Casper Meets Wendy 1998,  PG)
Casper Meets Wendy
Hilary Duff Rocks!
9
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
Hilary Duff Rocks!
10
In Search of Santa 2004,  Unrated)
In Search of Santa
Hilary Duff Rocks!
11
The Break-Up 2006,  PG-13)
12
Pet Sematary Two 1992,  R)
13
Blow 2001,  R)
Blow
ill movie
14
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
omg i love this movie woot! this movies the best, everyone should see it :D
15
Stick It 2006,  PG)
16
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
17
High School Musical 2006,  G)
18
Anger Management 2003,  PG-13)
19
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
20
Wedding Crashers 2005,  R)
21
The Amityville Horror 1979,  R)
22
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
23
Carrie 2002,  Unrated)
Carrie
I OWN THIS, KIDDA STUPID BUT MEH, 4 OUTTA 5
24
The Stepford Wives 2004,  PG-13)
25
Annie 1999,  Unrated)
26
Bubble Boy 2001,  PG-13)
27
Freddy Got Fingered 2001,  R)
Freddy Got Fingered
HOWELZ
28
Saw 2004,  R)
29
Black Christmas 1974,  R)
Black Christmas
loved it, saw it in theaters
30
Alpha Dog 2006,  R)
Alpha Dog
love this movie, saw it in theaters, poor kid dies though :(
31
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
I LOVE THIS MOVIE SO MUCH
32
Knocked Up 2007,  R)
Knocked Up
I love this movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments