My Favorite Movies


  xoxjess17xox's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
Honey 2003,  PG-13)
4
Accepted 2006,  PG-13)
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
6
Step Up 2006,  PG-13)
7
Sister Act 1992,  PG)
8
Shallow Hal 2001,  PG-13)
9
Bring It On 2000,  PG-13)
10
Flightplan 2005,  PG-13)
11
Hide and Seek 2005,  R)
12
Raise Your Voice 2004,  PG)
13
The Notebook 2004,  PG-13)
14
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
15
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
16
A Cinderella Story 2004,  PG)
17
A Walk to Remember 2002,  PG)
18
White Chicks 2004,  PG-13)
19
Wedding Crashers 2005,  R)
20
Because I Said So 2007,  PG-13)
21
The Santa Clause 1994,  PG)
22
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
23
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
24
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
25
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
26
Failure to Launch 2006,  PG-13)
27
Little Man 2006,  PG-13)
28
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
29
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
30
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
31
Click 2006,  PG-13)
32
Shall We Dance 2004,  PG-13)
33
Blue Crush 2002,  PG-13)
34
Just Friends 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments