My Favorite Movies


  xosexychicax3's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
<33
2
Stick It 2006,  PG)
Stick It
<33
3
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
Pearl Harbor
<33
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
<33
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
<33
6
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
I <3 Doryy. She reminds me of me!
7
Lilo & Stitch 2003,  G)
8
Disturbia 2007,  PG-13)
9
The Fox and the Hound 1981,  G)
The Fox and the Hound
.
10
The Fox and the Hound 2 2006,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments