My Favorite Movies
my favourite films of all time!!
| XonlyjadeX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 3 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Hostage 2005, R) |
|
| 5 |
Black Sheep 2006, R) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 8 |
Wayne's World 1992, PG-13) |
|
| 9 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Stuck On You 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld 2003, R) |
|
| 12 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 13 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |












