My Favorite Movies


  xoAliJoxo's Rating My Rating
1
Blazing Saddles 1974,  R)
Blazing Saddles
THE BEST MOVIE EVURRRR
2
Employee of the Month 2006,  PG-13)
3
Billy Madison 1995,  PG-13)
4
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
5
The Guardian 2006,  PG-13)
6
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
OMGOSH I'VE SEEN ALL OTHER 3, AND I LOVVVEEE THEM WITH MY FREAKIN HEART!!
7
Scary Movie 2 2001,  R)
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
I WANT 2 SEE THIS EVEN WORSE!!
11
Young Frankenstein 1974,  PG)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
JOHNNY DEPP! I LOVE U! THIS MOVIE KICKS ASS!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments