My Favorite Movies
| xNeverScaredx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw II 2005, R) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 5 |
Saw (short film) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 7 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 8 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 9 |
Exotic House of Wax: Legacy of Lust 1996, R) |
|
| 10 |
Sorority House Massacre II (Night Frenzy) (Nighty Nightmare) 1992, R) |
|
| 11 |
American Pie 1999, R) |
|
| 12 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 13 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 14 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |













