My Favorite Movies
| xmexme's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Troy 2004, R) |
|
| 2 |
Jack Frost 1998, PG) |
|
| 3 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Love Don't Cost a Thing 2003, PG-13) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Man of the Year 2006, PG) |
|
| 9 |
The Man in the Iron Mask 1977, R) |
|
| 10 |
The Perfect Man 2005, PG) |









