My Favorite Movies
| xMELY's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
21 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Blue Crush 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Never Back Down 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Les 3 p'tits cochons 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Derailed 2005, R) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 8 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Lords of Dogtown 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 15 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
















