My Favorite Movies
| XMalibuUKX's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 2 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 14 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 15 |
Rush Hour 1998, PG-13) |















