Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xlisapeex's Rating My Rating
1
House of Wax 2005,  R)
2
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
3
Clueless 1995,  PG-13)
4
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
5
I Still Know What You Did Last Summer 1998,  R)
6
Final Destination 2000,  R)
7
Final Destination 3 2006,  R)
8
Final Destination 2 2003,  R)
9
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
10
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
11
Derailed 2005,  R)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Glitter 2001,  PG-13)
14
Be Cool 2005,  PG-13)
15
American Pie 1999,  R)
16
American Pie 2 2001,  R)
17
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
18
Cruel Intentions 1999,  R)
19
Cruel Intentions 3 2004,  R)
20
Cruel Intentions 2 2000,  R)
21
Blood and Chocolate 2007,  PG-13)
22
The Longest Yard 2005,  PG-13)
23
The Lake House 2006,  PG)
24
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
25
Jersey Girl 2004,  PG-13)
26
The Girl Next Door 2004,  R)
27
Jawbreaker 1999,  R)
28
Taxi 2004,  PG-13)
29
The Producers 2005,  PG-13)
30
Legally Blonde 2001,  PG-13)
31
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
32
Girl, Interrupted 1999,  R)
33
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
34
The Sweetest Thing 2002,  R)
35
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
36
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
37
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
38
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments