My Favorite Movies
| xkinax's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 14 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 16 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
















