My Favorite Movies
| xJinxyBabex's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
American Pie 1999, R) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 13 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 14 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 15 |
My Best Friend's Girl 2008, R) |















