My Favorite Movies


  xion942's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
2
Underworld: Evolution 2006,  R)
3
The Matrix 1999,  R)
4
Joan of Arc 1999,  Unrated)
Joan of Arc
really good
5
Back to the Future 1985,  PG)
6
Back to the Future Part II 1989,  PG)
7
Back to the Future Part III 1990,  PG)
8
The Matrix Reloaded 2003,  R)
9
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
10
Hitman 2007,  R)
Hitman
good movie,alot of artistic license was taken in translating this from the game.For a person who is not supposed to be seen.. ever,there is an awful lot of witnesses that see him and live
11
Painkiller Jane 2005,  Unrated)
Painkiller Jane
waaay better than the tv series!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments