My Favorite Movies
| xiAMSPiDERMAN's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hercules 1997, G) |
|
| 2 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Mulan 1998, G) |
|
| 8 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Quest For Camelot 1998, G) |
|
| 12 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Swan Princess 1994, G) |
|
| 16 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 17 |
Grind 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Final Fantasy X-2 2003, Unrated) |
|
| 19 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 20 |
Fainaru fantajî X (Final Fantasy X) 2001, Unrated) |
|
| 21 |
The Road to El Dorado 2000, PG) |
|
| 22 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |























