My Favorite Movies
| xHollisx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 3 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 4 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 8 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 13 |
Holiday in the Sun 2001, G) |
|
| 14 |
When in Rome 2002, G) |
|
| 15 |
Our Lips Are Sealed 2001, G) |
|
| 16 |
Passport To Paris 1999, G) |
|
| 17 |
New York Minute 2004, PG) |
|
| 18 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 19 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 20 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Win A Date With Tad Hamilton! 2004, PG-13) |





















