My Favorite Movies


  xhelenx2k6's Rating My Rating
1
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
Lara Croft - Tomb Raider
loved it, one of the best films ever.xx
2
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
great romance/ comedy.xx
3
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life
loved this film.xx
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
again loved it so much.xx
5
Finding Neverland 2004,  PG)
6
The X-Files - Fight the Future 1998,  PG-13)
The X-Files - Fight the Future
I love the x files so so much. I loved this film.xx
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i loved this film so much, but its really sad, but still great.xx
8
Underworld 2003,  R)
Underworld
Love it so much.xx
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
13
Enigma 2001,  R)
14
The Life of David Gale 2003,  R)
15
Romance and Cigarettes 2005,  R)
16
Quills 2000,  R)
17
Girl, Interrupted 1999,  R)
18
Taking Lives 2004,  R)
19
The Bone Collector 1999,  R)
20
Life or Something Like It 2002,  PG-13)
21
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
22
Hackers 1995,  PG-13)
23
Troy 2004,  R)
24
The Mummy 1999,  PG-13)
25
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
26
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
Resident Evil: Extinction
i sooooo cant wait to see this movie :D
iv waited soo long e see this, i really cant wait
xxxx

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments