My Favorite Movies
Romance,comedy,Gangsters,And anything Tyler Perry
| xhashos's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Madea Goes to Jail 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Madea's Class Reunion 2003, Unrated) |
|
| 4 |
Meet The Browns 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 6 |
I Can Do Bad All By Myself 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Diary of a Mad Black Woman: The Play 2001, Unrated) |
|
| 8 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Meet the Browns 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Family That Preys 2008, PG-13) |
|
| 12 |
Marriage Counselor 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Blood Island 2008, Unrated) |
|
| 16 |
A Most Deadly Family 2004, Unrated) |















