Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xexi33's Rating My Rating
1
Lady in the Water 2006,  PG-13)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
i cant wait for it to come out!!!!
6
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
funny as... nothing else ive ever seen!!!!!
8
Final Fantasy - The Spirits Within 2001,  PG-13)
9
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
this is the best movie ever!!!!!!!!!!!!!!!!! go cloud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10
Vampire Hunter D - Bloodlust 2000,  R)
Vampire Hunter D - Bloodlust
this movie was awesome i recommend it to all vampire lovers!
11
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i read all books so far, and cant wait foe the movie!!!!!
12
FLCL (Fooly Cooly) 2000,  Unrated)
FLCL (Fooly Cooly)
really good, but sad, there were only 6 episodes

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments