My Favorite Movies


  XCDuncan2010's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
My Favorite Movie Ever
2
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
I like Comedies
3
The Matrix Revolutions 2003,  R)
4
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
5
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
6
Without Limits 1998,  PG-13)
Without Limits
One of the Best Sport Movies Ever!
7
The Patriot 2000,  R)
8
Friday After Next 2002,  R)
9
Armageddon 1998,  PG-13)
10
Forrest Gump 1994,  PG-13)
11
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
12
Troy 2004,  R)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
I like Action and Adventure Movies
14
Click 2006,  PG-13)
Click
Awesome Movie!
15
My Dog Skip 1999,  PG)
16
The Green Mile 1999,  R)
17
Final Destination 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments