My Favorite Movies
| xBossx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 2 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
American History X 1998, R) |
|
| 5 |
American Pie Presents: Beta House 2007, R) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 7 |
Felon 2008, R) |
|
| 8 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Casino 1995, R) |
|
| 12 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 13 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 14 |
Taken 2008, PG-13) |
|
| 15 |
21 2008, PG-13) |
|
| 16 |
21 Grams 2003, R) |
















