Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xatsull's Rating My Rating
1
Gothika 2003,  R)
2
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
4
Legends of the Fall 1994,  R)
5
Four Brothers 2005,  R)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
Baby Boy 2001,  R)
8
Reservoir Dogs 1992,  R)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Interview with the Vampire 1994,  R)
14
Blood Diamond 2006,  R)
15
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
16
What's Love Got To Do With It? 1993,  R)
17
You Got Served 2004,  PG-13)
18
Great Balls of Fire! 1989,  PG-13)
19
Fire Down Below 1997,  R)
20
Twin Peaks - Fire Walk with Me 1992,  R)
21
Fire in the Sky 1993,  PG-13)
22
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
23
Pulp Fiction 1994,  R)
24
Sleeping with the Enemy 1991,  R)
25
The Pelican Brief 1993,  PG-13)
26
Stepmom 1998,  PG-13)
27
Steel Magnolias 1989,  PG)
28
Erin Brockovich 2000,  R)
29
Satisfaction 1988,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments