My Favorite Movies
| xanneex's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 5 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 6 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 9 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 16 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 17 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 19 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 20 |
Joy Ride 2001, R) |
|
| 21 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 22 |
Fun With Dick and Jane 2005, PG-13) |
|
| 23 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 24 |
Wedding Crashers 2005, R) |
























