My Favorite Movies
| Xandur's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Fountain 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 12 |
Lord of War 2005, R) |












