Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xander8914's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Underworld 2003,  R)
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
6
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
7
Resident Evil 2002,  R)
8
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
9
X-Men 2000,  PG-13)
10
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
11
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
12
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
13
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
14
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
15
Blade 1998,  R)
16
Blade II 2002,  R)
17
Blade: Trinity 2004,  R)
18
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie 1995,  PG)
19
Turbo: A Power Rangers Movie 1997,  PG)
20
Final Destination 2000,  R)
21
Final Destination 2 2003,  R)
22
Final Destination 3 2006,  R)
23
Silent Hill 2006,  R)
24
War of the Worlds 2005,  PG-13)
25
Hulk 2003,  PG-13)
26
Wrong Turn 2003,  R)
27
The Beach 2000,  R)
28
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
29
8 Mile 2002,  R)
30
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments