Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xALEXiSx's Rating My Rating
1
Because I Said So 2007,  PG-13)
2
American Pie 1999,  R)
3
8 Mile 2002,  R)
4
Scary Movie 2000,  R)
5
A Cinderella Story 2004,  PG)
6
Hitch 2005,  PG-13)
7
Wedding Crashers 2005,  R)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
12
The Ring 2002,  PG-13)
13
There's Something About Mary 1998,  R)
14
War of the Worlds 2005,  PG-13)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
Bruce Almighty 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments