Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xAccioLove's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Billy Madison 1995,  PG-13)
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
8
Thirteen 2002,  R)
9
The Notebook 2004,  PG-13)
10
The Sandlot 1993,  PG)
11
The Sandlot 2 2005,  PG)
12
Stand by Me 1986,  R)
13
The Breakfast Club 1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments